Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Telefony střední třídy budou disponovat snímačem otisků prstů v displeji. Standardně.

Čínský výrobce Vivo udělal v roce 2018 na CES v Las Vegas celkem poprask, kdy v Lednu odhalil svůj telefon se snímačem otisků prstů v displeji. Následně se tento neviditelný senzor objevoval častěji a častěji na dalších modelech Vivo. Stejně jako telefony Huawei, Xiaomi a i Meizu. Nicméně stále se tento snímač neobjevil v telefonech střední třídy. Nicméně podle informací, se […]

10.8.2018

Telefony střední třídy budou disponovat snímačem otisků prstů v displeji. Standardně.

Čínský výrobce Vivo udělal v roce 2018 na CES v Las Vegas celkem poprask, kdy v Lednu odhalil svůj telefon se snímačem otisků prstů v displeji. Následně se tento neviditelný senzor objevoval častěji a častěji na dalších modelech Vivo.

Stejně jako telefony Huawei, Xiaomi a i Meizu. Nicméně stále se tento snímač neobjevil v telefonech střední třídy. Nicméně podle informací, se brzy tyto snímače do střední třídy dostanou.

Právě 42 miliónu snímačů otisků prstů v displeji budou prodány různým výrobcům mobilních telefonu. Následovat bude 100 milionový prodej těchto jednotek v roce 2019. Což reprezentuje už značnou část telefonu Android. Proto se již klademe otázku, jestli uvidíme snímač otisků taktéž ve střední třídě?

Populární je optický snímač v displeji, ale nemusí

V této chvíli je populární optický snímač v displeji, ale adaptace ultrasonic technologie může právě povyskočit v roce 2019 a to díky Korejským mobilním telefonům Samsung.

Samsung Galaxy S10 má přijít se skvělým snímačem otisků prstů v displeji, který disponuje rychlou odezvou, přesností a spolehlivostí. Jedná se tedy o ultrasonic technologií. Následně to zvýší poptávku po OLED displejích, protože v těch tyto snímače fungují bez problému.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)