„Středověká strategie Era of Conquest se blíží ke svému vydání – Předregistrovaní hráči mohou vyhrát i iPhone, PlayStation 5 a Nintendo Switch!“

S koncem finálního kola beta testování se společnost 4399 připravuje na vydání své strategické mobilní hry Era of Conquest, která by měla vyjít někdy příští měsíc. Většina vývoje je již dokončena...
"Středověká strategie Era of Conquest se blíží ke svému vydání - Předregistrovaní hráči mohou vyhrát i iPhone, PlayStation 5 a Nintendo Switch!"

S koncem finálního kola beta testování se společnost 4399 připravuje na vydání své strategické mobilní hry Era of Conquest, která by měla vyjít někdy příští měsíc. Většina vývoje je již dokončena a spolu s tím byly spuštěny předběžné registrace na platformách Android a iOS. Kromě toho jsou k dispozici také několik předstartovních událostí, které odměňují hráče různými výhodami.

Před vydáním hry Era of Conquest v říjnu budou moci registrovaní hráči zúčastnit se celé řady aktivit. Splnění jednoduchých úkolů jim dá šanci získat cenné předměty, jako je iPhone, PlayStation 5 nebo Nintendo Switch. Kromě toho jsou k dispozici také různé herní předměty…[VÍCE].

FAQ:

1. Jak se mohu předregistrovat na hru Era of Conquest?

– Chcete-li se předregistrovat, stačí jít na oficiální webové stránky hry a vyplnit registrační formulář. Předregistrace je dostupná jak pro uživatele Androidu, tak pro iOS.

2. Jaké výhody mohu získat jako předregistrant?

– Předregistranti mají možnost získat cenné předměty a dokonce i šanci vyhrát iPhone, PlayStation 5 nebo Nintendo Switch. Kromě toho jsou také k dispozici různé herní předměty, které lze získat při splnění úkolů nebo účastí na událostech před vydáním.

3. Jaká je předpokládaná doba vydání hry Era of Conquest?

– Hra Era of Conquest by měla vyjít někdy příští měsíc, konkrétní datum však nebylo zatím oznámeno. Doporučujeme pravidelně sledovat oficiální kanály společnosti 4399 pro nejnovější informace.

Článek:

Era dobyvatelství: nová mobilní strategická hra od společnosti 4399 se chystá na svůj velký debut

Po dlouhém vývoji a intenzivním testování je společnost 4399 připravena uvést na trh svou nejnovější mobilní strategickou hru Era dobyvatelství. S konečným kolem beta testování dokončeným je vše připraveno k vydání této hry, které se plánuje na následující měsíc. Fanoušci strategických her se tak mohou těšit na novou herní zkušenost, která je přizpůsobena mobilnímu prostředí.

Společnost 4399 se již nyní soustředí na předběžné registrace hry Era dobyvatelství. Hráči, kteří se předregistrují, budou mít přístup k různým výhodám a odměnám. Největším lákadlem jsou samozřejmě možnosti vyhrát cenné výhry, jako je iPhone, PlayStation 5 nebo Nintendo Switch. To však není vše, co si mohou hráči před registrací odnést. K dispozici jsou také různé herní předměty, které mohou být velmi užitečné při samotném hraní hry.

Přesto

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/era-of-conquest/pre-registration-live-now-android-ios/