Hra Streets of Rage 4 je oznámena

Nová bojová hra Streets of Rage 4 je oznámena a má dorazit s vylepšeným uživatelským rozhraním, cloud save a mnohem více. Dotemu, Lizardcube a Guard Crush Games se spojili s Playdigious a oznámili, že Streets of Rage 4 dorazí na Android a iOS již 24. kvěrna 2022.

Populární série, která je k dispozici na PC a konzole a na mobilních telefonech má přes 2,5 miliónů stažení, tak je zase zpět. Hra byla původně nominovaná na nejlepší akční hru roku 2020 na Game Awards. Streets of Rage 4 bude následovat ságu Axel, Blaze, Adama a jejich přátele v tom, co dělali 25 let před poslední hrou v sérií. Hráči budou v novém kriminálním prostředí, kde bude potřeba převzít nadvládu nad ulicemi města.

V nejnovějším dílu má dojít k proměně bojového systému, avšak vizuálně by se lišit moc neměla. K dispozici budete mít celkem 5 hratelných postav a spoustu herních módů, jako je příběh, trénink a arkáda.

Streets of Rage 4
Price: CZK 139.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Streets of Rage 4 je oznámen a má dorazit v květnu tohoto roku. Opětovně se tak vrací na mobilní telefony i PC a to s vylepšenou bojovou mechanikou.