Striped Fruit: Watermelon Land – Staňte se Králem Ovoce!

Zahrajte si Striped Fruit a staňte se mistrem v pěstování melounů.

Připravte se vstoupit do šťavnaté říše spojování ovoce v nové hře od indie vývojáře Artema Lanina, Striped Fruit: Watermelon Land. Tato hra vás vyzve stát se nejlepším pěstitelem melounů, jakého svět kdy viděl. Vaším úkolem bude spojovat různé druhy ovoce a dosáhnout tak vrcholu v této originální a zábavné hře.

Ve hře Striped Fruit: Watermelon Land budete vytvářet chutné kombinace ovoce dostupného na hrací ploše. Musíte kombinovat různé druhy bobulí strategicky, abyste dosáhli co nejlepších odměn. Konečným cílem je samozřejmě vytvořit krále všech plodů – melouny. To však nebude tak jednoduché, jak se může zdát, a každý váš tah určí, zda se stanete expertem na pěstování melounů.

Hra se odehrává na pozadí malebného venkova, což dodává celé hře půvabný venkovský nádech. I když je hratelnost jednoduchá, svět hry je plný živých barev a zajímavostí, které zaručí, že každé úspěšné spojení ovoce vám přinese pocit uspokojení.

Striped Fruit ale není jen o individuálním mistrovství; je to zážitek řízený komunitou, kde můžete vyzvat své přátele a hráče z celého světa, aby jste dokázali své dovednosti jako ultimátní pěstitel ovoce. Soupeřte o titul mistra spojování a užijte si slávu stát se Králem Ovoce.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si Striped Fruit a staňte se mistrem v pěstování melounů.