Vypnout reklamy

Super Dash – Endless Run: Nová dimenze nekonečného běhání!

Závodní hra Super Dash – Endless Run kombinuje nekonečné běhání, rychlou akci a vzrušující dobrodružství v 3D!

Vítejte v Super Dash – Endless Run, naší úchvatné 3D hře pro všechny milovníky nekonečného běhání. Tato hra přináší napínavé dobrodružství, které kombinuje prvky nekonečného běhání, rychlé akce a reflexních výzev.

Připravte se vyhýbat překážkám a propastem, zažijte vzrušení z hyperpohonu při závodění v různých krajinách. Od poklidných lesů, přes zrádné Dune až po fascinující světelný prostor, vše s plynulým ovládáním. Soutěžte v globálních žebříčcích, sbírejte drahokamy, zvyšujte úrovně a oddávejte se návykové hře.

Ale co by to bylo za závodní hru bez aut? V Super Dash uniknete z rušného městského provozu a budete se pohybovat neony osvětlenými ulicemi v přizpůsobitelných futuristických visutých autech. Díky velkolepým nárazovým efektům a realistické fyzice se v tomto šíleném mobilním závodním dobrodružství budete cítit jako pán na trati.

A pokud si myslíte, že to je vše, co Super Dash – Endless Run nabízí, mýlíte se! V tomto napínavém dobrodružství budete klouzat a uhýbat se divokými světy, zapojit se do akčních zkoušek a užívat si vzrušující vylepšení. Prozkoumejte světlý prostor této strhující nekonečné běžecké hry, nyní vylepšené o nová vznášedla. Se stylizovanou grafikou, hratelností vhodnou pro celou rodinu a globálními žebříčky je to perfektní hra pro závodní zábavu pro děti! Toto běžecké akční dobrodružství si nebudete chtít nechat ujít.

Aplikaci stáhnete níže

Super Dash - Endless Run

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Závodní hra Super Dash – Endless Run kombinuje nekonečné běhání, rychlou akci a vzrušující dobrodružství v 3D!