Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Super Mario Run přineslo 53 miliónů dolarů + předregistrace ke stažení

Super Mario Run přineslo 53 miliónů dolarů + předregistrace ke stažení

Vydáno dne: 31.1.2017

Rok 2016 byl dobrý pro mobilní telefony a celkově pro firmu Nintendo. Prvně se jednalo o novou hru Pokémon Go a poté se pokusili vytvořit Super Mario Run. Hra byla dostupná pouze na iOS, ale již dnes se můžete zaregistrovat pro upozornění na vašem Android telefonu, protože Nintendo hru vydá i na Android zařízení. Podle […]

Rok 2016 byl dobrý pro mobilní telefony a celkově pro firmu Nintendo. Prvně se jednalo o novou hru Pokémon Go a poté se pokusili vytvořit Super Mario Run. Hra byla dostupná pouze na iOS, ale již dnes se můžete zaregistrovat pro upozornění na vašem Android telefonu, protože Nintendo hru vydá i na Android zařízení.

Super Mario Run ke stažení android

Super Mario Run ke stažení android

Podle informací Wall Street Journal, tak Super Mario Run přineslo 53$ miliónů dolarů od uživatelů, kteří si zakoupili plnou verzi této hry a to poté, co jim byla poskytnuta hra zdarma po dobu třech týdnů.

Nintendo také řeklo, že přes 5% lidí, co ji hráli zdarma, si ji následně koupili. Společnost však není spokojená, protože očekávala dvouciferné číslo a nikoli pouhých 5%.

Akcie firmy Nintendo sice klesaly, ale není to nic hrozného. Hlavní šéf Tatsumi Kimishima říká, že hra bude dostupná na Android zařízení někdy v březnu. V této chvíli se dá zaregistrovat a v době, kdy bude dostupná, vám vyjede notifikace s tím, že si hru Super Mario Run můžete stáhnout.

Gameplay Super Mario Run

Super Mario Run
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Super Mario Run je k dispozici na Google Play
Super Mario Run android hra zdarma

Očekávaná android hra Mário je již k dispozici. Jedná se o hru přímo od vývojáře Nintendo, takže ví, co dělají. Přečíst si více

Super Mario Run oficiálně na Android 23. Března
Super Mario Run

Je to už dlouhá doba, kdy se Android uživatelé těší na to, až budou moci si zahrát hru Super Mario Přečíst si více