Vypnout reklamy

Super Mario Run oficiálně na Android 23. Března

Je to už dlouhá doba, kdy se Android uživatelé těší na to, až budou moci si zahrát hru Super Mario Run na svém mobilním telefónu. Čekání je tedy u konce. Nintendo vydalo na svém Twiiter účtu oznámení, že 23. března vyjde v Google Play. Na Google Play Store bude verze 2.0.0. Hra požaduje připojení k […]

Super Mario Run

Je to už dlouhá doba, kdy se Android uživatelé těší na to, až budou moci si zahrát hru Super Mario Run na svém mobilním telefónu. Čekání je tedy u konce. Nintendo vydalo na svém Twiiter účtu oznámení, že 23. března vyjde v Google Play.

Na Google Play Store bude verze 2.0.0. Hra požaduje připojení k internetu z důvodu nelegálního stahování. Na iOS je hra už k dispozici a z počátku měla spoustu chyb, teď záleží, jestli je vývojáři pro Android systém opravili. Na iOS stojí hra 10$, což je docela hodně pro hru, která se neustále opakuje. Dále má pouze 3 hvězdičky, tak záleží, jak na tom je.

Hra bude určitě zdarma k vyzkoušení, ale poté za poplatek 10$. Teď záleží, co verze 2 dokáže v hratelnosti změní. Nintento taktéž řeklo, že nepřidá v nové verzi žádný obsah navíc, stále však budou vylepšovat a opravovat chyby.

Jak to dopadne, to již brzy uvidíme.

Aplikaci stáhnete níže

Super Mario Run