Google Pixel 3 a Pixel 3 XL umí super selfie

Nedávno se na internet dostal obrovský únik informací ohledně telefonu Google Pixel 3 XL. Ukázal snad vše, co se ukázat mohlo, takže ani představení není potřeba. Oba telefony budou disponovat duální selfie kamerou a jedna z nich je pro záběr do široka. Právě Google Pixel 3 budou umět super selfie. Další benefity, které Google Pixel […]

Google Pixel 3 XL

Nedávno se na internet dostal obrovský únik informací ohledně telefonu Google Pixel 3 XL. Ukázal snad vše, co se ukázat mohlo, takže ani představení není potřeba. Oba telefony budou disponovat duální selfie kamerou a jedna z nich je pro záběr do široka. Právě Google Pixel 3 budou umět super selfie.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Další benefity, které Google Pixel 3 má, tak to je nový Visual Core čip. Ten byl i u předešlého modelu, avšak tento nový telefon bude disponovat více než jen HDR+.

Selfie fotoaparát nabídne nejrůznější funkce, jako je retušování stylem „Natural“ a „Soft“, taktéž je tady možnost zoom. Nicméně mnohem více selfie funkcí může dorazit ještě, než se telefon začne oficiálně prodávat v říjnu.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Krom toho duální fotoaparát na přední straně zpřístupní více bezpečnosti v oblasti rozpoznávání tváře. Jedná se o experiment s Pixel 3 a jeho duálním fotoaparátem selfie. Je možné, že u Pixel 4 se opět vrátí k jednomu senzoru.

Oba přední senzory disponují 8.1 MPx rozlišením a zadní senzor zase má 12.2 MPx. Společnost říká, že jeden senzor na zadní straně stačí a dokáže dělat stejné fotografie, jako telefony s duálním fotoaparátem.

Zdroj | Zdroj fotek