Vypnout reklamy

Telefon Honor 8X, který vyšel minulý rok v září, tak obdrží nový systém Android 9 Pie. Nový systém bude mít i různá vylepšení v rychlosti.

25.3.2019

Světová varianta Honor 8X obdrží Android Pie

Na začátku tohoto měsíce telefon Honor 8X obdržel nový Android Pie s EMUI 9. Nicméně jednalo se o Čínskou verzi, takže světová varianta si musela počkat.

Máme tedy informaci, že Android Pie s EMUI 9.0.1 se dostává i na světovou variantu Honor 8X. Aktualizace má 3.14GB a vylepšuje například nahrávání, rychlejší spuštění aplikace, jednodušší UI a Huawei Share 3.0 na 8X.

Android 9 Pie
Android 9 Pie

Minulý týden se měla tato aktualizace dostat na telefony Honor 8X v Indií. Společnost však informovala, že již brzy můžeme očekávat v celém světě tuto aktualizaci a tím pádem i v České republice.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.