Světové mistrovství Lords Mobile & Doomsday: poslední přeživší se koná tento měsíc

Globálně respektovaný vývojář IGG tento měsíc pořádá Mistrovství světa Lords Mobile & Doomsday: Last Survivors a měli byste být skutečně nadšení.

Jedná se o první mezinárodní offline šampionáty pro hry Lords Mobile…

Světové mistrovství Lords Mobile & Doomsday: poslední přeživší se koná tento měsíc

Globálně respektovaný vývojář IGG tento měsíc pořádá Mistrovství světa Lords Mobile & Doomsday: Last Survivors a měli byste být skutečně nadšení.

Jedná se o první mezinárodní offline šampionáty pro hry Lords Mobile a Doomsday: Last Survivors v thajském Phuketu. Oba budou živě vysílány, přičemž první se koná 19. května a druhý 18. května.

Lords Mobile je nesmírně populární real-time strategická a stavební hra po celém světě – dostupná ke stažení na Androidu, iOS a Steamu. Letos oslavila své 8. výročí.

Doomsday: Last Survivors je naopak survival strategická hra s multiplayer online soutěží a prvky real-time strategie. A zombii také. Nedávno oslavila své první výročí.

Tyto mistrovství jsou pořádána k tomu, aby se zjistilo, kdo je nejlepší v každé hře, a slibují být epickou událostí – což podpoří i speciální host, kterým bude Hafþór Júlíus Björnsson. Známý jako „Nejsilnější muž na světě“ a proslulý svou rolí jako „Hora“ Ser Gregor Clegane, bude se účastnit interaktivních miniher s publikem na mistrovstvích.

Co se samotných událostí týče, Doomsday: Last Survivors World Championship bude mezinárodní offline turnaj – s 34 nejlepšími hráči z celého světa pozvanými k účasti.

Lords Mobile World Championship naopak shromažďuje dvanáct nejlepších týmů z celého světa, aby spolu bojovali o titul prvního mistra světa této hry.

Celkový cenný fond přesahující 140 000 USD je k dispozici v obou událostech, včetně finančních odměn, herní měny a dalšího fyzického zboží.

Všichni účastníci obdrží také mnoho odměn, včetně herních suvenýrů, herní měny a dárkové karty v hodnotě 200 USD. Dokonce budou probíhat i losování o čtyřdílný set produktů Apple v hodnotě 3000 USD. I ti, kteří budou sledovat živý přenos, budou mít šanci získat spoustu herních kódů.

Obě hry tato mistrovství podpořily prostřednictvím sociálních médií, s veřejnými hlasy a šancí pro hráče, aby se postavili za svůj oblíbený tým.

Tyto události jsou skvělou příležitostí a IGG je jedním z mála vývojářů, kteří pořádají takové bohaté offline události. Něco, co by mělo být oceněno v tomto stále více odpojeném světě. Určitě se zapojte do těchto událostí jakýmkoli způsobem můžete sledováním sociálních stránek her, propojených níže.

Lords Mobile: Facebook / Discord / App Store / Google Play / PC

Doomsday: Last Survivors: Facebook / Discord / App Store / Google Play / PC

Článek původně

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/lords-mobile-doomsday-last-survivors-world-championships-being-held-this-month/