„Světový hit Dusk of Dragons: Survivors s velkou aktualizací!“

Dusk of Dragons: Survivors – Vydání nového rozšíření v tomto měsíci!Dusk of Dragons: Survivors zažil úžasné poslední měsíce. Od svého uvedení 1. září 2023 si tento rozsáhlý survival sandbox od společnosti...
"Světový hit Dusk of Dragons: Survivors s velkou aktualizací!"

Dusk of Dragons: Survivors – Vydání nového rozšíření v tomto měsíci!

Dusk of Dragons: Survivors zažil úžasné poslední měsíce. Od svého uvedení 1. září 2023 si tento rozsáhlý survival sandbox od společnosti Core Games stáhnulo přes 100 000 organických uživatelů pouze ze služby Google Play Store, kde si drží impozantní průměrné hodnocení uživatelů 4,7/5. Také je velmi oceňován v App Store.

Na základě zpětné vazby hráčů se zdá, že nové rozšíření bude obrovské. Přinese nový obsah, funkce a události a zároveň doladí a vylepší již existující obsah.

Podívejte se na ukázku hratelnosti v tomto traileru:

[Trailer](https://www.youtube.com/embed/5rv120Ns0TE)

Před tím, než se dostaneme k tomuto rozšíření, pojďme se podívat na Dusk of Dragons: Survivors pro ty, kteří se s ním teprve seznamují.

Dusk of Dragons: Survivors se odehrává ve středověkém království prolnutém magií, ale není to jako většina mobilních her, které se odehrávají ve středověkých královstvích prolnutých magií.

Mimo výcvik draků, stavby základního tábořiště, zabíjení zombie, vyhýbání se pastem a uzavírání spojenectví s ostatními hráči musíte bojovat také proti extrémním povětrnostním podmínkám a zajišťovat si pravidelný přísun potravy, abyste nemuseli trpět hladem.

Každý drak v Dusk of Dragons: Survivors je jedinečný, s vlastními silnými stránkami a schopnostmi, což znamená, že nejsou jen vašimi mazlíčky, ale také vašimi zbraněmi.

A budete je potřebovat.

Mimo bojiště se budete moci věnovat také stavbě svého tábora, přičemž si můžete nechat pomoci panoši a sluhové, kteří vám pomohou spravovat zdroje a posílit váš domov proti neúprosným živlům a ještě méně přívětivým zombiím.

A co je obsaženo v tomto rozšíření?

Mezi nové funkce, které dorazí později v tomto měsíci, patří například bojoví panoši, fondy růstu, režim pevnosti, protokol o všech útocích, které byly směrovány na vaši pevnost, mapy pro hledání pokladů, systém rozvoje titulů a rychlé konstrukce.

Myslíte si, že to je všechno? Vůbec ne.

Core Games také přidal novou úroveň 65 hradu pro lovení démonů, speciální kompas pro hledání draků, mapu s poklady, obchodníky na cestách, hromadná vylepšení podlah a stěn, odečet za vylepšování stavby základny, možnost hromadného recyklace a nákupu, fond pro zvýšení síly a fond prosperity tábora.

Dále také najdete sezónu Taktický gé

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/dusk-of-dragons-survivors-unleash-survival-exciting-survival-sandbox-with-an-upcoming-major-update-this-month/