Vypnout reklamy

Nokia 8 konečně okusí funkce systému Android Pie. HMD Global již začala aktualizovat své mobilní telefony. Jedná se již o stabilní verzi poté, co byla k dispozici beta verze před několika týdny. Jde vidět, že v beta verzi nebylo moc chyb, které by nemohly být rychle opraveny, protože se systém po beta verzi dostal velmi […]

Nokia 8 konečně okusí funkce systému Android Pie. HMD Global již začala aktualizovat své mobilní telefony. Jedná se již o stabilní verzi poté, co byla k dispozici beta verze před několika týdny.

Jde vidět, že v beta verzi nebylo moc chyb, které by nemohly být rychle opraveny, protože se systém po beta verzi dostal velmi rychle do stabilní verze. Společnost však vydání aktualizace odložila, protože měla vyjít již v listopadu, ale na konec vše dobře dopadlo.

Systém nabídne novou navigaci, nové menu, upravené notifikace, bezpečnostní aktualizace za prosinec 2018. Funkce adaptivní baterie a nejpoužívanější aplikace a služby. Nechybí ani adaptivní jas, což je automaticky systém, který se učí podle toho, jak daný jas nastavujete manuálně. Poté se systém chová automaticky.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: