Vypnout reklamy
14.3.2017

Luxusní chytré hodinky od TAG Heuer budou již brzy v prodeji

Snili jste někdy o luxusních hodinkách, které byly zároveň taktéž chytrými hodinkami? Kdo by to kdy řekl, že i renomované značky hodinek se uchýlí k technologickým vychytávkám a spustí taktéž chytré hodinky do svých nabídek. V této chvíli se jedná o tuto Švýcarskou značku.

Hodinky se budou nazývat Connected Moduler 45 a v US budou k dispozici za 1650$, což je něco okolo 40 000,- Kč. Tyto hodinky poběží na systému Android Wear 2.0 a bude disponovat vším, co se dá od high-end moderních hodinek očekávat.

Tag Heuer

Tag Heuer

Nejzajímavější však je to, že zákazník si bude moci přepnout mezi Connected Module (chytré hodinky) nebo klasikou. K dispozici bude i spoustu zajímavých barevných kombinací. Zákazník si zvolí jaký chce řemínek, sklíčko a mnohem více.

Hodinky poběží na intel chipsetu a k dispozici má 4GB interní úložiště. Dále nechybí AMOLED displej, ale bohužel nevíme, jaká velikost. Hodinky mají být vodě odolné a k dispozici je Wi-Fi, GPS, NFC. 

O baterií moc nevíme, ale doufáme a předpokládáme, že vydrží více jak 24 hodin.

 

 

Mohlo by se Vám líbit...

Shrnutí android novinky
Luxusní chytré hodinky od TAG Heuer budou v prodeji již brzy
Název novinky
Luxusní chytré hodinky od TAG Heuer budou v prodeji již brzy
Popisek
Chytré hodinky od známé Švýcarské firmy TAG Heuer budou v prodeji. Hodinky jsou postavené na silné platformě a vypadají opravdu luxusně.
Autor
Vydavatel
Androiduj.cz
Logo vydavatele