Taimen. Nový telefon od Google se 4GB RAM.

Taimen je kódové označení pro nástupce telefonu Pixel a Pixel XL z roku 2016. Google se nechal slyšet, že pracuje na třech telefonech, které tento rok vydá. Všechny z nich budou poháněny novým Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem. Dnes se objevilo na internetu v Geekbench testu nový pixel telefon s kódovým označením Taimen. To znamená, že […]

Google Pixel

Taimen je kódové označení pro nástupce telefonu Pixel a Pixel XL z roku 2016. Google se nechal slyšet, že pracuje na třech telefonech, které tento rok vydá. Všechny z nich budou poháněny novým Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem.

Dnes se objevilo na internetu v Geekbench testu nový pixel telefon s kódovým označením Taimen. To znamená, že již teď někdo testuje prototyp tohoto mobilního telefonu. Avšak jako motherboard je označení Taimen. Většinou tam bývá více informací. Víme však, že telefon poběží na Qualcomm s osmijádrem a pravděpodobně na Snapdragon 835.

Dále to vypadá na 4GB RAM, což je stejná velikost jako minulý rok. Vypadá to na standard vlajkových telefonu.

Specifikace Google Taimen

Specifikace Google Taimen

Nicméně telefon Taimen poběží na Android O, který bude teprve představen na Google I / O na konci května.

Telefone Taimen bude ze všech tří telefonu, které google nabídne, největší. Je pravděpodobné, že Taimen bude nástupce Nexus 6. Ale už je to příliš spekulací.

Test byl udělán na Geekbench 4.1, což je nejnovější verze tohoto testovacího nástroje.