Tajný průvodce klasickým šatníkem v Robloxu

Pokud se právě dostáváte skrz klasickou událost, možná se dostanete k pár kryptickým misím, na kterých jste zaseklí. Naštěstí se ponořujeme do světa bloxy coly a noob skinů, abychom vám přinesli…

Tajný průvodce klasickým šatníkem v Robloxu

Pokud se právě dostáváte skrz klasickou událost, možná se dostanete k pár kryptickým misím, na kterých jste zaseklí. Naštěstí se ponořujeme do světa bloxy coly a noob skinů, abychom vám přinesli odpovědi, a začněme s obtížným tématem mise Roblox The Classic Wardrobe Secret.

Vydejte se na Roblox The Classic Hub, abyste se mohli zúčastnit sami. Máme také návod na Residence Massacre pro ty, kteří chtějí udržet retro estetiku.

Roblox The Classic Wardrobe Secret je jedna z misí v Roblox The Classic hubu a je jednou z těch více.. tajemných, protože stránka s misí opravdu nedává žádné nápovědy, jak ji najít. Ale nebojte se, známe přesnou cestu.

Jak získat Wardrobe Secret

Dobře, pojďme se podívat na kroky, se screenshoty, které vám pomohou.

Nejdříve se vydejte k věžové konstrukci poblíž spawnu. Vystoupejte po schodech na vrchol a.. dávejte pozor na ostatní hráče s rakety!

Jakmile dorazíte nahoru, uvidíte v dálce velký hrnec zlatého pokladu. To je váš cíl. Ale jak se tam dostat? S kouzelným slovem.

Napište **rainbow** do chatovacího pole.

Voilà, most se objeví! Přejděte přes něj, abyste dosáhli k hrnci zlata.

Až budete u hrnce zlata, není zřejmý žádný další postup, ale je to jen další skrytý průchod. Část zlaté podlahy není pevná a můžete skrz ni propadnout. Máme snímek hrubé pozice, jen se procházejte, dokud ji nenajdete a nepropadnete.

Měli byste spadnout do tajné oblasti, s kamerou, režijním křeslem, šatníkem a hlavně žetonem! Přejděte a interagujte s žetonem, abyste si ho vzali a.. gratulujeme! Dokončili jste misi a získali žeton.

To je jeden na vašem počítadle a jste o krok blíže k získání těch sladkých omezených doplňků. Vylezte po žebříku zpět do fontány v oblasti Hubu, abyste vyměnili žetony a vybrali si další výzvu. Můžete použít příkaz **rainbow** znovu, abyste most přivedli zpátky, pokud zmizel.

Na závěr článku je FAQ, ve kterém jsou maxilání tři body:

1. Jak najít vstup do tajné oblasti?
2. Co dělat poté, co dostanu žeton?
3. Jak často se mohu účastnit mise Roblox The Classic Wardrobe Secret?

Článek „Roblox The Classic Wardrobe Secret Guide“ naleznete na stránce Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/roblox-the-classic-wardrobe-secret-guide/