Osmos HD tapety

Netradiční logická hra Osmos HD slavila na platformě iOS obrovský úspěch a není se tedy čemu divit, že se autoři titul rozhodli naservírovat také uživatelům zařízení s Androidem. Ve hře se v roli hmoty snažíte absorbovat okolní prvky, se kterými postupně nabíráte na velikosti, takže si postupně můžete dovolovat i na ty větší. V momentě, […]

Ilustracni fotografie

Netradiční logická hra Osmos HD slavila na platformě iOS obrovský úspěch a není se tedy čemu divit, že se autoři titul rozhodli naservírovat také uživatelům zařízení s Androidem.

Ve hře se v roli hmoty snažíte absorbovat okolní prvky, se kterými postupně nabíráte na velikosti, takže si postupně můžete dovolovat i na ty větší. V momentě, kdy dojde ke kolizi s objektem, který vaši velikost překonává, vaše hmota je vycucnuta a její velikost se zmenší. Úvodní levely jsou poměrně snadné, ale postupně se obtížnost slušným tempem zvyšuje a odemykají se nové světy. Kromě výborné hratelnosti Osmos HD nabízí i velice hezkou grafiku a především naprosto strhující hudební doprovod.

Odkaz ke stažení ZDE

(zdroj: smartmania.cz)