Vypnout reklamy

Netradiční logická hra Osmos HD slavila na platformě iOS obrovský úspěch a není se tedy čemu divit, že se autoři titul rozhodli naservírovat také uživatelům zařízení s Androidem. Ve hře se v roli hmoty snažíte absorbovat okolní prvky, se kterými postupně nabíráte na velikosti, takže si postupně můžete dovolovat i na ty větší. V momentě, […]

Netradiční logická hra Osmos HD slavila na platformě iOS obrovský úspěch a není se tedy čemu divit, že se autoři titul rozhodli naservírovat také uživatelům zařízení s Androidem.

Ve hře se v roli hmoty snažíte absorbovat okolní prvky, se kterými postupně nabíráte na velikosti, takže si postupně můžete dovolovat i na ty větší. V momentě, kdy dojde ke kolizi s objektem, který vaši velikost překonává, vaše hmota je vycucnuta a její velikost se zmenší. Úvodní levely jsou poměrně snadné, ale postupně se obtížnost slušným tempem zvyšuje a odemykají se nové světy. Kromě výborné hratelnosti Osmos HD nabízí i velice hezkou grafiku a především naprosto strhující hudební doprovod.

Odkaz ke stažení ZDE

(zdroj: smartmania.cz)

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.