Vypnout reklamy

Tapety na mobil WallHub

Vydáno dne: 13.7.2019

Android tapety na mobilní telefon k dispozici skrz aplikaci. Vyberte si z několika tapet zdarma. Jsou ohodnocene a seřazene. Ve vysokém rozlišení.


K dispozici máme aplikaci, která disponuje hned několika různými tapetami na mobil a to hlavně naprosto zdarma. Je tady celkem 15 různých kategorií a přes 2000 vektorových tapet.

V této aplikaci si určitě vyberete svou oblíbenou tapetu na mobil. Tapety jsou ve vysokém rozlišení 1440x2560px, takže už žádné rozmazané pozadí na svém mobilním telefonu.

Vyberte si v 15 různých kategorií. Výběr tapet v této aplikaci probíhá velmi jednoduše díky jednoduchému systému ovládání a přehlednosti.

Další zajímavé příspěvky
Tapety HD 4K
Tapety HD 4K obrázky

Tapety na mobilní telefon v HD 4K kvalitě. Parádní wallpapery, které si stáhnete do telefonu a následně aplikujete. Každý den Přečíst si více

Roztomilé tapety na mobil
Tapety na mobil Cute Profile Wallpapers

Roztomilé tapety na mobil v živém provedení. Stáhněte si novou aplikaci, která nabízí opravdu roztomilé tapety na mobil.

Aplikace Casualis: Auto wallpaper change
Aplikace Casualis

Android aplikace ve které máte možnost si nastavit své tapety na mobil a různě si je přehazovat v daném čase. Přečíst si více

Tapeta na mobil s Vlkodlakem
Tapety na mobil - Vlkodlak

Stáhněte si tapety na mobil, kde je Vlkodlak. Parádní tapety, ze kterých jde strach. Avšak pokud jste fanouškem, tak si Přečíst si více

Tágy: