Získejte tapety z OnePlus 6T ve 4K rozlišení

Společnost OnePlus má většinou opravdu krásné tapety na svůj mobilní telefon. Jak to tak bývá, tak vždy jsou k dostání i pro další telefony. V některých případech se ořežou, protože telefony nedisponují stejnými rozměry displeje. Tapety nic nestojí a jsou naprosto zdarma. Navíc podporují rozlišení až 4K, takže mají krásné zpracování. K dispozici je přes […]

OnePlus 6T tapety na mobil

Společnost OnePlus má většinou opravdu krásné tapety na svůj mobilní telefon. Jak to tak bývá, tak vždy jsou k dostání i pro další telefony. V některých případech se ořežou, protože telefony nedisponují stejnými rozměry displeje.

Tapety nic nestojí a jsou naprosto zdarma. Navíc podporují rozlišení až 4K, takže mají krásné zpracování. K dispozici je přes 20 tapet na mobil z OnePlus telefonu.

Hlavní designer Olsson se odklonil od klasického stylu štetce, který v minulosti byl hojně používán jako tapeta na telefonu OnePlus. Přesunul se však již k 3D objektů. Majitelé telefonu OnePlus 6T budou mít k dispozici živé verze tapet. Vše je pěkně animované s minimálním rušivým dojmem. Vše je vykresleno na 60FPS.

Zdroj