Tarisland: Nová MMORPG od společnosti Tencent přináší epický svět plný dobrodružství

Získejte dobrodružství v Tarislandu - novém MMORPG od Tencent s bohatým světem a poutavým příběhem.

Tencent, významná společnost působící v oblasti herního průmyslu, právě odhalila nový trailer na svou nadcházející MMORPG s názvem Tarisland. Tato hra slibuje neuvěřitelný herní zážitek a bude spuštěna ještě letos na mobilních zařízeních a PC. Původně zamýšlená jako náhrada za populární World of Warcraft v Číně, nyní se však chystá celosvětové vydání, které nadchne hráče po celém světě.

Tarisland je postaven na bohatém světě plném rozmanitých biotopů a fascinujících příběhů s jedinečnými postavami. Hra zasahuje do minulosti samotného vesmíru a vypráví o prastarých bozích Leith, Acheron a Moira, kteří byli spojeni s životním cyklem planet. Avšak vznik života na planetě Taris přinesl Trojúhelníkový konflikt, kdy se bůh Acheron snažil zabránit prosperitě života. Pokud se nepodaří tuto božskou hrozbu zneutralizovat, Taris hrozí zánik.

Hráči převezmou úlohu hrdinů, kteří se vydají na misi zachránit obrovský svět Tarisland plný jedinečných prostředí a civilizací s vlastní kulturou a tradicemi. Hra nabízí více než deset různých herních režimů s rozmanitými úkoly, které otevírají mnoho cest k prozkoumání Tarisu.

Jedním z hlavních prvků hry je propracovaný systém tříd s devíti různými kategoriemi, které si hráči mohou vybrat. Každá třída je vysoko přizpůsobitelná a umožňuje hráčům přizpůsobit si svůj herní styl. Hráči budou muset činit důležitá rozhodnutí, jako je výběr specializace, přidělení talentů ze 40 možností, volba sad vybavení, kostýmů, mountů a atributových bodů.

Tarisland bude provozován na základě sezónního postupu a nabízí jak obsah pro PvP (hráč proti hráči), tak i PvE (hráč proti prostředí). Spolupráce hráčů bude zásadní zejména při soubojích s raidovými bosy, kteří nebudou odpustitelní. Taktika a správné kombinace unikátních dovedností budou hrát klíčovou roli pro hráče, kteří touží po cenných odměnách.

Tarisland slibuje neuvěřitelný herní zážitek s bohatým světem a epickým příběhem. Hráči se mohou těšit na prozkoumávání, dobrodružství a vzrušující souboje, které je vtáhnou do světa Tarisu. S ohledem na kvalitu a rozmanitost obsahu, který Tarisland nabízí, se tato MMORPG stane jedním z nejvíce očekávaných herních titulů tohoto roku.

Kdy bude Tarisland spuštěn?

Tarisland by měl být spuštěn ještě letos na mobilních zařízeních a PC.

Jaký je rozsah světa Tarisland?

Tarisland nabízí rozsáhlý svět s rozmanitými biomy a jedinečnými prostředími.

Kolik herních režimů nabízí Tarisland?

Tarisland nabízí více než deset různých herních režimů, které otevírají mnoho cest k prozkoumání.

Jaký systém tříd má Tarisland?

Tarisland má propracovaný systém tříd s devíti různými kategoriemi, které lze přizpůsobit podle herního stylu.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Získejte dobrodružství v Tarislandu – novém MMORPG od Tencent s bohatým světem a poutavým příběhem.