Tarisland přichází s druhým CBT a novými třídami

Tarisland - další beta test přináší nový obsah a třídy postavPoslední informace o Tarislandu jsme slyšeli během prvního uzavřeného beta testu, který se konal na začátku srpna. Od té doby se...
Tarisland přichází s druhým CBT a novými třídami

Tarisland – další beta test přináší nový obsah a třídy postav

Poslední informace o Tarislandu jsme slyšeli během prvního uzavřeného beta testu, který se konal na začátku srpna. Od té doby se fanoušci těšili na oznámení o vysoce očekávané cross-platformové MMORPG od Tencentu, která dorazí na mobilní zařízení a PC. I když stále nemáme termín vydání před očima, můžete si hru zkusit prostřednictvím dalšího beta testu, který vyjde 15. listopadu.

Druhý uzavřený beta test pro Tarisland přináší spoustu nového obsahu, dále otevírá pohlcující svět Tarisu. Byly představeny dvě nové třídy postav: Stínový šermíř, který se vyniká v boji na blízko, a záhadný bojovník, o kterém nevíme mnoho kromě toho, že se specializuje na boj z dálky a léčení. …

FAQ:

Q: Kdy bude Tarisland oficiálně vydán?

A: Zatím nemáme oficiální termín vydání, ale můžete si ho vyzkoušet prostřednictvím dalšího uzavřeného beta testu, který vyjde 15. listopadu.

Q: Kolik tříd postav je v Tarislandu?

A: V Tarislandu jsou momentálně představeny dvě třídy postav: Stínový šermíř a záhadný bojovník. Další informace o možných dalších třídách zatím nemáme.

Q: Jaké platformy podporuje Tarisland?

A: Tarisland je cross-platformová hra, která podporuje mobilní zařízení a PC.

Q: Kde mohu získat více informací o Tarislandu?

A: Více informací o Tarislandu naleznete na oficiálních webových stránkách hry nebo na stránkách Pocket Gameru.

Q: Jak se mohu přihlásit do dalšího beta testu Tarislandu?

A: Informace o tom, jak se přihlásit a získat přístup k dalšímu beta testu Tarislandu, najdete na oficiálních webových stránkách hry.

Článek byl sepsán na základě informací dostupných na stránce Pocket Gameru.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/tarisland/cbt-2-announcement/