Tarisland spolupracuje s držitelem Emmy Russell Brower na hudbě do hry

Tarisland, dlouho očekávaný MMORPG od společnosti Tencent, právě oznámil vzrušující partnerství s uznávaným skladatelem Russellem Browerem, které má za cíl obohatit vaše herní zážitky působivými hudebními skladbami. Svět hry, který už…

Tarisland spolupracuje s držitelem Emmy Russell Brower na hudbě do hry

Tarisland, dlouho očekávaný MMORPG od společnosti Tencent, právě oznámil vzrušující partnerství s uznávaným skladatelem Russellem Browerem, které má za cíl obohatit vaše herní zážitky působivými hudebními skladbami. Svět hry, který už je ponořený do děje, bude díky hudebním schopnostem Browera ještě kouzelnější.

V této spolupráci bude Russell Brower, držitel ceny Emmy a nominovaný na cenu BAFTA, vylepšovat šest map, které byly dříve součástí uzavřené beta verze hry Tarisland. Hudba bude sloužit jako poutavý nástroj k vyprávění příběhu, zvyšující živý zážitek ve fantastickém světě Tarislandu.

Russell Brower se proslavil svými skladbami pro hry jako World of Warcraft a Diablo III, a jeho přístup k hudbě je znám svou emotivností a schopností přenést posluchače do jiného světa. Tarisland tak bude mít vynikajícího partnera pro vytvoření hudební atmosféry, která hráče zcela pohltí a dodá hře další rozměr.

Tato spolupráce slibuje, že hráči budou mít možnost zažít Tarisland naprosto novým způsobem, s jedinečnou hudbou, která je na míru šitá pro každou lokaci a pro každou emotivní scénu. Russell Brower již dokázal svoji schopnost vytvářet nezapomenutelné hudební momenty v dalších hrách, a je na čase, aby se jeho talenty projevily i v Tarislandu.

Frequently Asked Questions:

1. Kde si mohu zahrát Tarisland?
– Tarisland bude dostupný na mobilních zařízeních a PC platformách, a bude možné si ho stáhnout z oficiálních obchodů s aplikacemi.

2. Jaká je cena za hru?
– Tarisland bude dostupný ke stažení zdarma, s možností zakoupení doplňkových prvků v rámci samotné hry.

3. Jaké jsou požadavky na hardware pro hraní Tarislandu?
– Minimální požadavky na hardware budou zveřejněny společností Tencent před oficiálním vydáním hry.

Celý článek si můžete přečíst na webu PocketGamer.com.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/tarisland/russell-brower-collab/