Team Fortress 2 mobilní port?

Team Fortress 2 bude mít mobilní port? Je to docela možné. Pojďme se tedy podívat, jaké by mohlo být ovládání hry. K dispozici máme video.

Bylo by to něco skvělého, kdyby se hra Team Fortress 2 objevila i na mobilních telefonech. Valve hry na Androidu byly vždy krásné. Hry jsou třeba nyní na Nvidia Shieldu, ale nyní vidíme i video, které ukazuje Team Fortress 2 na mobilu.

Jak to tedy s mobilní verzí vypadá? Hra je sice ve vývoji, ale uniklo na internet video, které ukazuje ovládání této hry. Má jít tedy o port a je aktivně ve vývoji. Nevíme ale, jestli jde o fanouškovský port, nebo ne něm pracuje přímo Valve.

Lze tak vidět na videu klasické ovládací prvky TF2 s kompletním dotykovým ovládáním. Team Fortress 2 mobilní verze je založena na verzi z roku 2008. Takže naprostá klasika.

Na videu však lze vidět jenom to, jak se hráč pohybuje v prázdných místnostech, tedy nelze z toho vyčíst, jestli je k dispozici hra pro více hráčů. Ale jelikož je na tom hra založena, tak nemáme o této funkci pochybnosti.