Tears of Themis: Gurmánská gastronomie – nový příběh

HoYoverse právě oznámil vzrušující aktualizaci pro hru Tears of Themis, která přinese spoustu obsahu do romantické detektivní hry. Nejprve bude spuštěna omezená událost nazvaná Gourmet Gastronomy, následovaná pokračováním hlavního příběhu s…

Tears of Themis: Gurmánská gastronomie - nový příběh

HoYoverse právě oznámil vzrušující aktualizaci pro hru Tears of Themis, která přinese spoustu obsahu do romantické detektivní hry. Nejprve bude spuštěna omezená událost nazvaná Gourmet Gastronomy, následovaná pokračováním hlavního příběhu s vydáním Epizody 11 Kokon (I) a událostí NXX Special Investigation. Budou vydány různé příběhy, každý se zaměřením na něco jiného.

Událost Gourmet Gastronomy začne 5. února v Tears of Themis a představí čtyři nové kartičky MR – Lukase „Lahodný,“ Artema „Hladivý jako perly,“ Vyna „Lahodný“ a Maria „Hledající sladkosti.“ Všechny čtyři můžeme vidět s lahodnými jídly ve videu, které je perfektně doplněno veselou tradiční čínskou hudbou. Splnění mise odemkne odměny, jako jsou S-Chipy a eventové kartičky MR. Celkem se budou konat čtyři kola a hráči si mohou vybrat jednu z těchto kartiček jako finální odměnu pro každou fázi.

[DOODLE ZDE]

FAQ:

1. Jak dlouho bude trvat událost Gourmet Gastronomy?
– Událost Gourmet Gastronomy probíhá od 5. února. Končí 25. února.

2. Jaké odměny mohu získat tím, že splním mise v rámci události?
– Splnění misí v události Gourmet Gastronomy vám odemkne S-Chipy a eventové kartičky MR.

3. Kolik kol se koná v rámci události? Mohu získat všechny čtyři kartičky MR?
– V rámci události se konají celkem čtyři kola. Hráči si mohou vybrat jednu kartičku MR jako finální odměnu pro každou fázi.

Tears of Themis je neuvěřitelně populární romanticko-detektivní hra, která stále přidává nový obsah a události, aby udržela hráče zaujaté. Aktualizace Gourmet Gastronomy slibuje spoustu nového obsahu a možnost získat vzácné kartičky MR. Připojte se k tisícům hráčů, kteří se do hry ponořili, a prozkoumejte svůj detektivní talent ve světě lásky a tajemství.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/tears-of-themis/gourmet-gastronomy-update/