„Tecno Phantom V2 Fold se objevuje na Geekbench, odhaluje klíčové specifikace“

Tecno představí druhou generaci svého skládacího telefonu, Phantom V2 Fold, pravděpodobně v prvním čtvrtletí tohoto roku. Očekává se, že se telefon poprvé představí na letošním MWC 2024 v Barceloně. Před oficiálním…

"Tecno Phantom V2 Fold se objevuje na Geekbench, odhaluje klíčové specifikace"

Tecno představí druhou generaci svého skládacího telefonu, Phantom V2 Fold, pravděpodobně v prvním čtvrtletí tohoto roku. Očekává se, že se telefon poprvé představí na letošním MWC 2024 v Barceloně. Před oficiálním oznámením se však telefon zastavil na Geekbench, kde odhalil některé ze svých specifikací.

Pokud jste obeznámeni s výpisy na Geekbenchu, pravděpodobně víte, jaké informace odhalují. Například listina naznačuje, že připravovaný Phantom V2 Fold poběží na čipu MediaTek Dimenisity 9000+, stejném čipu jako původní Phantom V Fold.

Testovaná jednotka disponuje 12 GB RAM a běží na systému Android 14, ale pravděpodobně to nejsou konečné specifikace…

FAQ:
1. Kdy bude Tecno Phantom V2 Fold dostupný na trhu?
Aktuálně se předpokládá, že telefon bude dostupný v prvním čtvrtletí letošního roku. Přesný termín však ještě nebyl potvrzen.

2. Jaké jsou hlavní vylepšení oproti původnímu modelu Phantom V Fold?
Podle informací z Geekbenchu se zdá, že hlavním vylepšením je použití čipu MediaTek Dimenisity 9000+. Další specifikace a novinky o telefonu však zatím nejsou známy.

3. Bude telefon k dispozici i mimo Čínu?
Zatím není jasné, zda bude Tecno Phantom V2 Fold dostupný pouze v Číně nebo se dostane i na další trhy. Více informací bude pravděpodobně známo po oficiálním představení na MWC 2024.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/tecnos_foldable_the_phantom_v2_fold_pops_up_on_geekbench_revealing_key_specs-news-61280.php