Vypnout reklamy

I přesto, že se kolikrát mluvilo, že HTC nebude do svého businessu s mobilními telefonu investovat mnoho, tak i přesto se firma vrátila na CES 2019 a slíbila hezkou budoucnost. Teď záleží, jak se firmě podaří otočit směr, kterým právě teď míří. Nicméně bylo slyšet, že telefon s podporou 5G nebude dřív, než ve druhé […]

12.1.2019

První telefon 5G od HTC dorazí ve druhé polovině roku 2019

I přesto, že se kolikrát mluvilo, že HTC nebude do svého businessu s mobilními telefonu investovat mnoho, tak i přesto se firma vrátila na CES 2019 a slíbila hezkou budoucnost.

Teď záleží, jak se firmě podaří otočit směr, kterým právě teď míří. Nicméně bylo slyšet, že telefon s podporou 5G nebude dřív, než ve druhé polovině roku 2019. Což znamená, že tento telefon i přesto bude mít touto podporu 5G dřív, než firma Apple.

HTC U12

HTC U12

Jako rozhodnutí pro vydání takového telefonu až ve druhé polovině je to, že síť 5G není ještě dostatečně připravena. Avšak vidíme, že několik výrobců vydá telefon s 5G podporou velmi brzy a to již v první polovině roku.

Firma HTC se však taktéž soustředí na AR a VR realitu a za pomocí 5G sítě ji dovede k dokonalosti. Nicméně firma nepředstavila žádný nový telefon a nevíme, jestli vydá nástupce HTC U12+.

Zdroj

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Tágy: