Vypnout reklamy

Telefon od Lenovo ze 600 000 body na AnTuTu

Vydáno dne: 29.2.2020

Mobilní telefon Lenovo dosáhl 600 000 bodů v testu na AnTuTu. Tento test ukazuje, že se jedná o opravdu silný herní mobilní telefon.

Lenovo bude pravděpodobně představovat herní telefon. K dispozici máme informaci, že jejich herní telefon dosahuje 600 000 bodů na AnTuTu, což je nový rekord.

Osobně si myslíme, že se jedná o herní telefon, protože klasický telefon by takové skóre nedostal a zároveň zde vidíme slovo “Game On”. Věříme tedy, že Lenovo poskytne hráčům nějaké prvky pro zrychlení taktu hardwaru v mobilním telefonu.

Lenovo již potvrdilo, že se bude jednat o čip Snapdragon 865 s 5GB modemem. Telefon dorazí pod Lenovo Legion. Podobně jako má Asus ROG Phone.

Další zajímavé příspěvky
Lenovo ZUI 11.5 Beta je k dispozici zároveň s Lenovo One
Lenovo Z6

Nové uživatelské rozhraní od společnosti Lenovo je tady. Prozatím však v beta verzi ZUI 11.5, které je založené na systému Přečíst si více

Skládací telefon od Lenovo
Skládací telefon Lenovo

Skládací telefon od Lenovo dorazí pravděpodobně pod značkou Motorola ještě ke konci roku za přijatelnou cenu, avšak v osekané verzi.

Lenovo má skvělý finanční výsledek za rok 2018
Lenovo Z6 Pro

Lenovo má skvělý finanční výsledek za minulý rok a to díky silnému poslednímu čtvrtletí roku 2018, kde byl růst dvou Přečíst si více

Nový telefon Lenovo střední třídy na TEENA
Lenovo Z6 Pro

Lenovo představí již brzy další telefon střední třídy. Má se jednat o model L3811 a dorazí s osmijádrovým procesorem a Přečíst si více

Tágy: