Vypnout reklamy

Telefon Oppo Reno Flip 5G

Oppo Reno Flip 5G

Společnost Oppo vyvíjí skládací telefon, který je sklopný dovnitř. Jedná se o véčkový telefon. Oppo je známá tím, že inovuje chytré telefony, ale do dnešního dne nevydala žádný skládací telefon a to i přesto, že v roce 2019 vydali prototyp skládacího telefonu.

Nicméně pro uživatele měl model malou přidanou hodnotu. Mezitím si firma nechala patentovat několik designů skládacích telefonů. Server LetsGoDigital ohlásil skládací telefon od společnosti Oppo, který se rozloží a má vyskakovací kameru.

Oppo Reno Flip 5G
Oppo Reno Flip 5G

V únoru tohoto roku společnost Oppo podala žádost u WIPO na patent skládacího telefonu a schválená byla 3. září 2020.

Obrovská dokumentace

K dispozici je 41 stránková dokumentace. Výhodou je, že telefon má čtyři polohy, které mají zlepšit uživatelský komfort. Tento ohebný mechanismus na druhou stranu nesmí být moc flexibilní, ale zase nesmí být moc tvrdý. Zároveň je důležité zabránit tomu, aby se zde dostal prach a jiné nečistoty, které by mohly zkrátit životnost.

Oppo Reno Flip 5G
Oppo Reno Flip 5G

Například Galaxy Z Fold 2 můžete zafixovat ve 75 stupních a 115. Oppo můžete ve 30, 60, 90, 120 stupňů.

Rychlé nabíjení i fotoaparát

Design telefonu by měl být ultra tenký. Vypadá to také, že tento telefon podle renderu nabídne i SuperVOOC 125W rychlé nabíjení.

Na renderech je sice na zadní straně trojitý fotoaparát, ale není jisté, jestli použije Oppo tři senzory nebo více či méně. Je tady šance na 5x Hybridní Zoom.

Oppo Reno Flip 5G
Oppo Reno Flip 5G

Oppo se více zaměřuje na kvalitu videa. Nyní tedy ve svých telefonech nabízí Ultra Steady Video 3.0 a další pokročilé stabilizace obrazu.

Očekáváme, že telefon bude mít minimálně 8GB RAM a 128GB úložiště.