Televizní reklama Samsung Galaxy Note 7

Korejská společnost Samsung Mobile nahrála na svůj youtube kanál svou první reklamu na Samsung Galaxy Note 7. A je celá o tom, jaké novinky mobilní telefon poskytne. Je to třeba snímač otisků prstů. Je zajímavé, že celé zařízení v plné podobě nebylo ukázáno. Iris skener pro rozpoznání obličeje Tento mobilní telefon bude poskytovat jako první […]

Samsung Galaxy Note 7 v reklamě

Korejská společnost Samsung Mobile nahrála na svůj youtube kanál svou první reklamu na Samsung Galaxy Note 7. A je celá o tom, jaké novinky mobilní telefon poskytne. Je to třeba snímač otisků prstů. Je zajímavé, že celé zařízení v plné podobě nebylo ukázáno.

Iris skener pro rozpoznání obličeje

Tento mobilní telefon bude poskytovat jako první iris skener, který slouží zájmena k rozpoznání obličeje při odemykání mobilního telefonu.

https://www.youtube.com/watch?v=dTWyapuLNdI

Samsung Galaxy Note 7 s certifikaci IP68

Certifikace IP68 byla také názorně ukázaná vhozením telefónů do vody. Jedná se tedy o první telefone řady Galaxy Note, který je voděodolný. V hloubce 1.5 metrů vydrží 30 minut.

Poslední část videa ukazuje na čísla 0 – 5. Samsung naráží na to, že přeskočil číslo 6 a přešel ihned na Samsung Galaxy Note 7.

Telefon bude odhalen a dostupný 2. Srpna 2016