Téměř oficiální render Galaxy Note 9

Již za měsíc se nám odhalí nový telefon Galaxy Note 9, který svým způsobem vypadá téměř totožně, jako jeho předchůdce. Avšak dnes tady máme „oficiální“ render Note 9. Odhalení přichází ze stránky Android Headlines, kde je Galaxy Note 9 zobrazen z přední strany. Telefon má disponovat i totožným displejem, který je 6.3 palců a po […]

Samsung Galaxy Note9

Již za měsíc se nám odhalí nový telefon Galaxy Note 9, který svým způsobem vypadá téměř totožně, jako jeho předchůdce. Avšak dnes tady máme „oficiální“ render Note 9.

Odhalení přichází ze stránky Android Headlines, kde je Galaxy Note 9 zobrazen z přední strany. Telefon má disponovat i totožným displejem, který je 6.3 palců a po stranách je zahnutý. Typ displeje je AMOLED.

Samsung Galaxy Note 9 má rozměry 161.9 x 76.3 x 8.8 mm, což je o něco kratší, ale zase širší než Note 8 se 162.5 x 74.8 x 8.6 mm.

Rendery telefonu Galaxy Note 9

Rendery telefonu Galaxy Note 9

 

V čem má Note 9 vyčnívat, tak to je hlavně zadní fotoaparát, který tady není vůbec zobrazen. Zároveň vylepšení v podobě nového čipu Snapdragon 845, větší baterie a vylepšeného S-PEN, který podporuje taktéž Bluetooth.

Zdroj