Tento rok tři vlajkové telefony od Nokia?

HMD plánuje na tento rok vydat asi dva vlajkové telefony. Má přijít Nokia 9 a Nokia 8 Pro? Krom Nokia 8 Sirocco, což je vlajkový telefon této společnosti, tak mají přijít ještě další dva telefony pod značkou Nokia. Nicméně stále neznáme přesně jména nových telefonu od HMD, ale podle všeho by se tak mělo jednat […]

Nokia 9

HMD plánuje na tento rok vydat asi dva vlajkové telefony. Má přijít Nokia 9 a Nokia 8 Pro? Krom Nokia 8 Sirocco, což je vlajkový telefon této společnosti, tak mají přijít ještě další dva telefony pod značkou Nokia.

Nicméně stále neznáme přesně jména nových telefonu od HMD, ale podle všeho by se tak mělo jednat o Nokia 9. Taktéž větší displej 5.7 palců. Nokia 8 Pro by měla mít 5.5 palcový displej. Specifikace ještě nejsou potvrzené, takže nechceme moc spekulovat.

Specifikace čipu

Hlavním prodejním materiálem HMD bude u telefonu právě fotoaparát. Nokia 9 má být taktéž první telefon od HMD se snímačem otisků pod displejem. Oba telefony budou disponovat Snapdragon 845. Rozdíl bude ve velikosti paměti.

Cena telefonu

Cena se očekává okolo stejných cen, jakou dáme za Galaxy S9.

Nokia 8 Pro má být odhalena někdy v Srpnu a Nokia 9 zase o měsíc později.