Vypnout reklamy

Máme k dispozici test nového čipu Exynos 9825 na telefonu, který teprve půjde do prodeje. Máme zde porovnání staršího čipu Exynos 9820 a Snapdragon 855+.

Už víme, že nový čip Exynos 9825 je v telefonu Note 10 a Note 10+. Jedná se o čip, který je postavený na revolučním procesu druhé generace 7nm.

K dispozici máme tady v reálném světě a tím pádem bodové ohodnocení nám dává reálný obraz na celý mobilní telefon Note 10. Tento mobilní čip dokáže porazit většinu mobilních telefonu Android.

Pokročilý 7nm EUV proces od Samsungu je konečně ve fázi, kdy se vyplatí čip masivně vyrábět. V Geekbench databázi máme test Snapdragon 855+ na ROG Phone 2 (herní telefon) a Exynos 9825 na před-produkčním telefonu Note 10. Oba čipy docela válcují své předchůdce.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.