Vypnout reklamy

Mobilní telefon Xiaomi Pocophone F1 bude propagován jako vlajkový telefon s čipem Snapdragon 845. Nicméně cena telefonu bude nižší, než běžné vlajkové telefony. Test však ověřil, že bude rychlejší, než některé vlajkové telefony. V testu, kde je využití ve více jádrech, tak telefon vyhrává a je lepší než veškeré vlajkové telefony. Nicméně v testu jedno […]

15.8.2018

Test Xiaomi Pocophone F1. Má se Samsung bát?

Mobilní telefon Xiaomi Pocophone F1 bude propagován jako vlajkový telefon s čipem Snapdragon 845. Nicméně cena telefonu bude nižší, než běžné vlajkové telefony. Test však ověřil, že bude rychlejší, než některé vlajkové telefony.

V testu, kde je využití ve více jádrech, tak telefon vyhrává a je lepší než veškeré vlajkové telefony. Nicméně v testu jedno jádro zaostává za Samsung Galaxy S9+. Nicméně Xiaomi Mi 8, což je vlajkový telefon Xiaomi, tak stojí v Evropě okolo 500€ a Pocophone F1 má stát okolo 430€.

Xiaomi Pocophone F1 test

Xiaomi Pocophone F1 test

To vše se dozvíme už 22. srpna, kdy bude nový telefon představen. Xiaomi Pocophone F1 má dorazit jak do Indie, tak i do Evropy.

Zdroj

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.