The Division Resurgence: Co nás čeká v nové fázi beta testování?

The Division Resurgence, mobilní adaptace populární hry od Ubisoftu, se chystá na spuštění nové fáze beta testování s více obsahu a novými funkcemi. Hráči se mohou těšit na přístup k misím hlavní kampaně v sólo i kooperativním režimu, nové frakce a zbraně.

The Division Resurgence, mobilní adaptace populární hry od Ubisoftu, se chystá na spuštění nové fáze beta testování v létě tohoto roku. Nová beta nabídne více obsahu než předchozí test a účastníci se mohou těšit na přístup k misím hlavní kampaně v sólo i kooperativním režimu, nové frakce a zbraně.

Hráči se mohou těšit na mnoho nových funkcí, které budou moci vyzkoušet. Pokud se dostanete do beta testování, budete mít možnost se ponořit do postapokalyptického New Yorku, kde se budete muset bránit proti nepřátelům i hráčům a sbírat lepší kořist.

Jak se dostat do beta testování The Division Resurgence?

Je třeba sledovat oficiální účet hry na Twitteru, kde bude oznámena další informace o beta testování a způsobu přihlášení.

Kdy bude spuštěna nová fáze beta testování?

Nová fáze beta testování bude spuštěna v létě tohoto roku.

Co nová fáze beta testování nabídne?

Nová fáze beta testování nabídne více obsahu než předchozí test, včetně přístupu k misím hlavní kampaně v sólo i kooperativním režimu, nových frakcí a zbraní.

Aplikaci stáhnete níže

The Division Resurgence