The Elder Scrolls: Castles – Předregistrace otevřeny!

Nový článek na webu Droid Gamers informuje o nadcházející hře The Elder Scrolls: Castles od Bethesda Game Studios. Tato simulace se očekává v prosinci 2024, ale již je možné se předregistrovat….

The Elder Scrolls: Castles - Předregistrace otevřeny!

Nový článek na webu Droid Gamers informuje o nadcházející hře The Elder Scrolls: Castles od Bethesda Game Studios. Tato simulace se očekává v prosinci 2024, ale již je možné se předregistrovat. Bethesda je nejlépe známá díky svému bezplatnému stavebnímu a strategickému hře Fallout Shelter a také díky populárnímu titulu The Elder Scrolls V: Skyrim.

Hra The Elder Scrolls: Castles vás zavede do role vládce, který buduje a spravuje svůj vlastní hrad. Jedním zajímavým prvkem této hry je, že jeden den ve skutečném světě odpovídá jednomu celému roku ve hře. Během těchto let můžete stavět místnosti, dekorace a nábytek podle svého výběru pro váš hrad. Musíte strategicky přidělovat své poddané, aby zajišťovali dostatek zdrojů a růst vašeho království. Hra také nabízí tahový boj, ve kterém můžete vyzbrojit své hrdiny a střetnout se s klasickými nepřáteli z Elder Scrolls.

The Elder Scrolls: Castles je již třetím mobilním přídavkem do série Elder Scrolls. Předchozími dvěma hrami jsou Legends (2017) a Blades (2019). Hra The Elder Scrolls: Legends je strategická karetní hra inspirovaná RPG sérií Elder Scrolls. Můžete si vytvořit svou vlastní kartovou sbírku a prozkoumávat místa jako Morrowind a Clockwork City. V zápasech se můžete dokonce setkat s draky ve Skyrimu.

The Elder Scrolls: Blades je dungeon-crawling hra, ve které hrajete za Blade, agenta říše, který náhle skončí v exilu. Při útěku se zastavíte ve své vesnici, ale zjistíte, že všechno je tam zničené. Série Elder Scrolls má také mnoho titulů pro počítače a herní konzole, včetně Skyrimu, Morrowindu a Oblivionu, které všechny získaly několik ocenění Hra roku.

Pokud vás tato nová hra zaujala, můžete se předregistrovat na Google Play Store. Než ale odejdete, můžete také navštívit web Droid Gamers a získat podrobnosti o crossoveru mezi hrami Last Cloudia a Street Fighter.

FAQ:
1. Kdy se očekává vydání hry The Elder Scrolls: Castles?
– Očekává se, že hra vyjde v prosinci 2024.

2. Jaké jsou předchozí mobilní hry ze série Elder Scrolls?
– Předchozími dvěma mobilními hrami z série Elder Scrolls jsou Legends (2017) a Blades (2019).

3. Která hra z série Elder Scrolls získala několik ocenění Hra roku?
– Tituly Skyrim, Morrowind a Oblivion získaly několik ocenění Hra roku.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/the-elder-scrolls-castles/