„The Jackbox Party Pack 10 přináší 5 nových her pro skvělé zábavy s přáteli“

Jackbox Games představilo nový trailer k The Jackbox Party Pack 10 – můžete se těšit na oživení vašich setkání s dalšími skupinovými šarádami, které ovládáte přes váš mobilní zařízení. Novým trailerem…

"The Jackbox Party Pack 10 přináší 5 nových her pro skvělé zábavy s přáteli"

Jackbox Games představilo nový trailer k The Jackbox Party Pack 10 – můžete se těšit na oživení vašich setkání s dalšími skupinovými šarádami, které ovládáte přes váš mobilní zařízení. Novým trailerem se můžete podívat na 5 nových Jackbox party her, se kterými si můžete hrát příště, ať už trávíte čas se svými kolegy z práce po dlouhém dni v kanceláři nebo chillujete se svými nejlepšími kamarády po škole.

V optimistickém novém traileru The Jackbox Party Pack 10 můžete vidět některé funkce nadcházející hry, jako je Tee K.O. 2 – zde si můžete procvičit své kreslící schopnosti s 3 až 8 hráči. Na druhou stranu vás FixyText vyzve k boji o přečtení se v rámci bujaré skupinové konverzace a o nejvýraznější prohlášení – ujistěte se, že vaše prsty jsou na to připraveny. …

FAQ:

1. Kdy bude The Jackbox Party Pack 10 dostupný?

– Momentálně není známý přesný datum vydání, doporučujeme sledovat webové stránky Jackbox Games pro nejnovější informace.

2. Jaké další hry budou součástí The Jackbox Party Pack 10?

– Kromě Tee K.O. 2 a FixyText se do hry dostanou další tři nové skvělé hry, ale jejich názvy a popis zatím nebyly odhaleny.

3. Budou hry v The Jackbox Party Pack 10 dostupné pro různé platformy?

– Ano, je plánováno, že hry budou dostupné pro platformy jako PC, konzole a mobilní zařízení.

Článek je založen na článku zde: [odkaz na článek]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/the-jackbox-party-pack-10/trailer/