The King of Fighters Allstar: Nová aktualizace přináší ultimátní bojovníky

Netmarble právě vydal novou aktualizaci svého mobilního akčního RPG The King of Fighters Allstar. Tato aktualizace přináší dva nové extrémně silné bojovníky, kteří patří do úplnostního levelu. Shen Woo XIII a...
The King of Fighters Allstar: Nová aktualizace přináší ultimátní bojovníky

Netmarble právě vydal novou aktualizaci svého mobilního akčního RPG The King of Fighters Allstar. Tato aktualizace přináší dva nové extrémně silné bojovníky, kteří patří do úplnostního levelu. Shen Woo XIII a Elisabeth Blanctorche se připojili do KOF Allstar, aby způsobovali rozsáhlou pohromu svým nepřátelům.

Prvním z nich je UE XIII Shen Woo, který je bojovníkem fialového prvku útočného typu s Symetrií Šifrování. Jako vůdce je Shen Woo schopen zvýšit útoky ostatních bojovníků se Symetrií. Kromě toho může využít bonusu bojovného ducha pomocí své speciální dovednosti. To umožňuje Woo zvýšit poškození několika konkrétních dovedností na základě počtu načítaných bojovných duchů.

Další bojovnicí je Elisabeth Blanctorche, která je bojovnicí červeného prvku obranného typu s Symetrií Vítr. Jako vůdkyně je schopna zvýšit obranu a odolnost proti nepřátelským útokům všem bojovníkům se Symetrií. Proti nepřátelům může útočit speciálními dovednostmi, které způsobují vysoké poškození.

Tato aktualizace přináší do hry nový obsah a možnosti pro hráče. Shen Woo XIII a Elisabeth Blanctorche jsou neuvěřitelně silní bojovníci, kteří dokáží způsobit velké množství škody svým nepřátelům. Hráči se tak mohou těšit na nové výzvy a rozšíření svého bojového arzenálu.

FAQ:

1. Jaké jsou speciální dovednosti Shen Woo XIII?

Shen Woo XIII může využívat bonus bojovného ducha, který mu umožňuje zvýšit poškození svých dovedností na základě počtu načítaných bojovných duchů.

2. Jaká Symetrie má Elisabeth Blanctorche?

Elisabeth Blanctorche je bojovnicí s Symetrií Vítr, která jí umožňuje zvýšit obranu a odolnost proti nepřátelským útokům.

3. Jak se dostat ke Shen Woo XIII a Elisabeth Blanctorche?

Shen Woo XIII a Elisabeth Blanctorche jsou součástí nové aktualizace hry The King of Fighters Allstar, kterou lze stáhnout z oficiálních obchodů s aplikacemi.

Článek převzat z: [MORE]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/the-king-of-fighters-allstar/shen-woo-elisabeth-blanctorche-update/