The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel – Příchod do Japonska s novou hrou Northern War

Nová hra The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Northern War

Hráči v Japonsku se připravují na bitvy a okouzlující příběhy. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Northern War…

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel - Příchod do Japonska s novou hrou Northern War

Nová hra The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Northern War


Hráči v Japonsku se připravují na bitvy a okouzlující příběhy. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Northern War dnes oficiálně startuje v Japonsku. Dnes je možné předstáhnout si ji na předstahování, takže se rychle dostane do hry ze zobrazení obchodu.

Severní válka

Válka na severu je založena na anime seriálu stejného jména. Je to první anime série z franchise The Legend of Heroes. V období mezi hrami Trails of Cold Steel II a III se odehrává Severní válka mezi Erebonskou říší a válkou Severní Ambrie.

Budete následovat příběh Lavian Winslet, která žije v chudé severozápadní zemi na kontinentu Zemuria. Lavian se přidává k Severním Jaegers, aby ochránila své rodné město a odlišila se od svého dědečka, známého hrdiny Severní Ambrie, Vlad Winsleta. Podívejte se na ukázku hry níže!

Kdo je ve hře?

Očekávejte setkání s mnoha známými tvářemi z předchozích titulů The Legend of Heroes. Kromě Lavian se můžete setkat s Martinem S. Robinsonem, Talionem Drakem a Iserií Frostovou, můžete narazit na Reana Schwarzer, Fie Claussell a další.

Tato RPG hra získala významný počet předregistrací již letos. Připravili exkluzivní dárky pro hráče, jako jsou lístky na Gacha, krystaly zkušeností postavy, Mira a dokonce i tajemné SSR Elie MacDowell.

Hra The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Northern War bude mít systém ARCUS II, podobný systému Trails of Cold Steel III. All-Round Communication & Unison System je bitevní orbment 5. generace vyvinutý nadací Epstein Foundation. Tak co je to vlastně orbment? No, je to mechanické zařízení, které může produkovat mnoho efektů pomocí křišťálů.

Jelikož se série rozvíjí bohatým světem The Legend of Heroes, doufáme, že hra bude dalším skvělým přídavkem do této franšízy. Jestliže tento článek čtete z Japonska, zkuste si hru zítra. Dokud nedostaneme informace o globálním spuštění hry, podívejte se na náš nejnovější příběh o https://www.droidgamers.com/news/the-legend-of-heroes/