Vypnout reklamy

The Walikng Dead: Season One je tak trochu hororová akční hra, ve které budete mít spoustu možností. Celá hra se rozděluje na pět části, a ty můžete zakoupit skrze hru a to v případě, pokud vás bude první díl bavit.  Zahrajte si na Lee Everett, který je kriminálník a tak mu život dává druhou šanci v devastovaném […]

The Walikng Dead: Season One je tak trochu hororová akční hra, ve které budete mít spoustu možností. Celá hra se rozděluje na pět části, a ty můžete zakoupit skrze hru a to v případě, pokud vás bude první díl bavit. 

Zahrajte si na Lee Everett, který je kriminálník a tak mu život dává druhou šanci v devastovaném světě plného zombie nepřátel. Zajímá ho jen jeho vlastní bezpečnost a bezpečnost dívky Clementine. Zažijete opravdu zkušenostní události, potkáte spoustu lidí a navštívíte místa, o kterých by se vám ani nesnělo.

 

Fotogalerie ze hry

1-The Walking Dead: Season One ke stažení

1-The Walking Dead: Season One ke stažení

2-The Walking Dead: Season One ke stažení

2-The Walking Dead: Season One ke stažení

Přijďte si zahrát i další horror hry

Video z hry The Walking Dead: Season One

Video z The Walking Dead: Season One – počátek

Video z The Walking Dead: Season One – prozkoumávání

Co hra potřebuje

Podle všeho potřebuje hra alespoň 1 GB RAM, ale podle nás to nestačí a lepší bude, když budete disponovat telefonem s více než 1 GB RAM. Nejlépe hra běží na NVIDIA SHIELD.

Pokud tedy disponujete minimálně grafickým procesorem Adreno 200 (Snapdragon 200 ročník 2013), Mali-400 nebo PowerVR SGX540 či Tegra 3 a dvou-jádrem o frekvenci 1 GHZ, tak si hru zahrajete.

  • Hra vyhrála už přes 90 ocenění
  • Záleží na vašem postupu, každé rozhodování mění příběh kolem vás
  • Hrajte hru na NVIDIA SHIELD naplno
  • Bezvadná hororová atmosféra

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Další informace o této skvělé android hře The Walking Dead: Season One

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.