Tipster Ice Universe sdílí dva renderování Galaxy S24 Ultra, které nazývá nejbližšími reálnému zařízení.

Nová řada vlajkových lodí od společnosti Samsung, Galaxy S24, je jednou z nejočekávanějších událostí letošního roku v mobilním světě. Tipster Ice Universe nám nyní přináší dva renderované obrázky Galaxy S24 Ultra,…

Tipster Ice Universe sdílí dva renderování Galaxy S24 Ultra, které nazývá nejbližšími reálnému zařízení.

Nová řada vlajkových lodí od společnosti Samsung, Galaxy S24, je jednou z nejočekávanějších událostí letošního roku v mobilním světě. Tipster Ice Universe nám nyní přináší dva renderované obrázky Galaxy S24 Ultra, které nazývá nejbližšími zobrazeními skutečného zařízení.

Na zveřejněných obrázcích můžeme vidět ohromující design nového smartphonu. Zadní strana je osazena kamerovým modulem umístěným v horní části a zdá se, že je složen ze čtyř objektivů. Čelní strana překypuje obrovským AMOLED displejem, který se táhne od kraje k okraji a nedávno se objevily spekulace o integrovaném snímači otisků prstů přímo v displeji.

Galaxy S24 Ultra se pravděpodobně pyšní také novým procesorem a silnou grafickou kartou, aby nabídl plynulé a výkonné uživatelské prostředí. Je také očekáváno, že bude mít velkou kapacitu baterie a podporu rychlého nabíjení.

Samsung se již dlouho drží v čele v oblasti mobilní fotografie a Galaxy S24 Ultra nám slibuje ještě lepší zážitky. S čtyřnásobným fotoaparátem by tento telefon měl být schopen zachytit skvělé fotky ve všech světelných podmínkách a poskytovat vynikající kvalitu videa. Pro milovníky selfie se očekává také špičková kamera na přední straně.

Pokud jde o další funkce a specifikace, zatím nevíme dostatek informací, ale se spolehlivými tipstery jako je Ice Universe se můžeme těšit na další informace v blízké budoucnosti.

FAQ:

1. Kdy bude Samsung Galaxy S24 Ultra oficiálně představen?

Očekává se, že Samsung představí Galaxy S24 Ultra v první polovině roku 2022, ale oficiální datum zatím nebylo potvrzeno.

2. Kolik objektivů bude mít kamerový modul na zadní straně Galaxy S24 Ultra?

Podle zveřejněných renderů by měl Galaxy S24 Ultra disponovat čtyřmi objektivy v kamerovém modulu.

3. Bude mít Galaxy S24 Ultra snímač otisků prstů přímo v displeji?

Spekuluje se, že Samsung integruje snímač otisků prstů přímo do displeje Galaxy S24 Ultra, což by umožnilo snadný a rychlý přístup k telefonu.

Článek byl vychází z informací poskytnutých Tipsterem Ice Universe, který sdílel dva renderované obrázky Galaxy S24 Ultra. Těmito obrázky nám poskytl předběžný pohled na design a možné funkce tohoto očekávaného smartphonu od společnosti Samsung. S dalším vývojem a informacemi se můžeme těšit na další podrobnosti o Galaxy S24 Ultra.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/closest-renderings-galaxy-s24-ultra_id152502