Top 20 FPS her na Androidu v roce 2023

V rostoucí knihovně her pro operační systém Android se nachází široká škála stříleček z pohledu první osoby (FPS). Bohužel je poměrně běžné narazit na průměrné tituly s neohrabanou hratelností, špatným výkonem…

Top 20 FPS her na Androidu v roce 2023

V rostoucí knihovně her pro operační systém Android se nachází široká škála stříleček z pohledu první osoby (FPS). Bohužel je poměrně běžné narazit na průměrné tituly s neohrabanou hratelností, špatným výkonem a frustrujícími ovládáním. Nebo levnou napodobeninu, která promění váš výkonný herní telefon ve zcela neschopné zařízení. Nicméně často se najdou skvělé hry, které obstojí v testu času a dokonce předčí některé z nejnovějších mobilních FPS her díky své kvalitě.

Mezi nejlepší Android hry patří právě ty, které dokážou konkurovat i těm nejnovějším mobilním FPS hrám. Tyto hry mají především kvalitní hratelnost, plynulý chod a dobře ovladatelné ovládání. Díky tomu se uživatelé mohou těšit z neuvěřitelného zážitku a pocitu, že mají v rukou správnou zbraň.

Pokud se vám zdá, že všechny dostupné FPS hry na Androidu jsou stejné a nechcete riskovat, že zakoupíte zklamání, můžeme vám doporučit několik z nich. Mezi nejlepší patří například „Call of Duty: Mobile“, která přináší vynikající akční hratelnost a bohaté možnosti přizpůsobení. Další skvělou volbou je „PUBG Mobile“, která nabízí velkou mapu, taktickou hru a možnost hrát v týmu. Pokud preferujete sci-fi prostředí, určitě se podívejte na „Shadowgun Legends“, která vás zavede do akčního světa plném humanoidních mimozemšťanů.

Často se také ptáte, na kterém telefonu si tyto hry nejlépe zahrajete. Doporučujeme vybrat si smartphone určený pro hraní her, který nabízí dostatečný výkon a podporu moderních technologií. Výběr vhodného herního telefonu je důležitý, protože správné zařízení vám umožní vychutnat si hraní bez zasekávání a ztráty herního výkonu.

Na závěr jsme pro vás připravili několik odpovědí na často kladené otázky:

1. Jaké jsou nejlepší FPS hry pro Android?
– Mezi nejlepší FPS hry pro Android patří „Call of Duty: Mobile“, „PUBG Mobile“ a „Shadowgun Legends“. Tyto hry nabízejí skvělou hratelnost a zážitek z akčního střílení.

2. Na jakém telefonu si nejlépe zahraju FPS hry?
– Doporučujeme vybrat si herní telefon s dostatečným výkonem a podporou moderních technologií. Takový telefon vám zajistí plynulý chod her a lepší herní zážitek.

3. Existuje riziko, že zakoupím zklamání mezi dostupnými FPS hrami?
– Ano, v knihovně Android her je mnoho průměrných a nekvalitních FPS titulů. Doporučujeme sledovat recenze a hodnocení ostatních hráčů

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-first-person-shooter-fps-android-games/