Vypnout reklamy

TOP 3 telefony 2017: Nejlepší displeje

Vydáno dne: 10.12.2017

Stránka GSMARENA udělala takový malý test, kde zjišťuje, kdo má z těchto chytrých telefonu nejlepší displej. Displej je jedna ze základních součástek telefonu, protože bez toho by jste s mobilem nemohli nic dělat. Pár informací k danému tématu. Sunlight Legibility znamená, čitelnost při slunečním světle. Ukazuje se tak praktická čitelnost při jasném světle. Čím je […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Stránka GSMARENA udělala takový malý test, kde zjišťuje, kdo má z těchto chytrých telefonu nejlepší displej. Displej je jedna ze základních součástek telefonu, protože bez toho by jste s mobilem nemohli nic dělat.

Pár informací k danému tématu.

Sunlight Legibility znamená, čitelnost při slunečním světle. Ukazuje se tak praktická čitelnost při jasném světle. Čím je číslo větší, tak tím lépe.

Color Deviation je zase barevná odchylka. Ta ukazuje, jak daleko jsou barvy od ideálu. Zde je naopak nižší číslo lepší a číslo pod 5 je ve většině případů přesné zobrazení barev.

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Tento displej má skvělou čitelnost na jasném světě a přesné barvy. Jedná se o typický AMOLED displej. S – Pen stylus je u tohoto telefonu unikátní a dává vám možnost kreslit. K dispozici je i nová DeX stanice, která promění telefon v PC zařízení. Hodí se zájmena na cesty.

Apple iPhone X

iPhone X

iPhone X

Apple iPhone X stojí mnohem více, než Galaxy Note 8, ale zase nabízí skvělou viditelnost při jasném světle a rozdíl v barev oproti realitě je naprosto minimální. iPhone X má obnovovací frekvenci na 60Hz, ale kapacitní senzor pro dotyk funguje na 120Hz z důvodu okamžité reakce.

OnePlus 5T

OnePlus 5T AMOLED

OnePlus 5T AMOLED

Podle nás se jedná o vítěze co se týče kvalitní displej / cena telefonu. Telefon je mezi lidmi velmi oblíbený. Displej je vyšší, ale na druhou stranu není širší. Čitelnost na světle je lepší, jak s Galaxy Note8 a blíží se výsledku u Galaxy S8. Displej nemá sice ten nejlepší jas, ale to tomu vůbec nevadí.

Displej má rozlišení 1080p+.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky