Clarkson, Hammond & May audio balíček ve Waze aplikaci

Populární mobilní navigace Waze, která je ovládaná Googlem, nedávno spustila velice zajímavý hlasový balíček. Jedná se o balíček s limitovaným časem. Můžete tak mít navigaci s hlasy Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Tito tři chlápci se opět vrátili na scénu, ale již se nevysílá na stanici BBC
TopGear, Hammond, Clarkson, May

Populární mobilní navigace Waze, která je ovládaná Googlem, nedávno spustila velice zajímavý hlasový balíček. Jedná se o balíček s limitovaným časem. Můžete tak mít navigaci s hlasy Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.

Tito tři chlápci se opět vrátili na scénu, ale již se nevysílá na stanici BBC poté, co mu BBC neprodloužila smlouvu po incidentu Jeremyho Clarksona, který zaútočil na jednoho producenta.

Clarkson, Hammond a May teď hostují velmi podobnou automobilovou show. Tentokrát je však financovaná Amazone a nazývá se Grand Tour. První dvě epizody této série jsou již dostupné pro předplatitelé Amazon Prime a každá nová je dostupná každý pátek.

Pokud tedy chcete audio od této trojce, tak otevřete aplikaci Waze a zamiřte přímo do Nastavení->Zvuky->Jazyk a vyberte si Clarkson, Hammond & May. Tento balíček je dostupný pouze do 5. Února 2017.

Aplikaci stáhnete níže