Vypnout reklamy

Trailer na novou hru Bridge Constructor: The Walking Dead

Vydáno dne: 6.10.2020

Trailer na novou hru Bridge Constructor: The Walking Dead. Jedná se však o logickou hru, kde stavíte mosty a shazujete zombie nepřátele.

Headup Games a TV stanice AMC vydala trailer na hru Bridge Constructor: The Walking Dead. Nyní se však nejedná o střílečku, ale logickou hru.

Trailer však neodhalil nic z herního prostředí této hry, ale pouze jednu “fotografií”. Ve hře budete dělat různé mosty tak, aby zombie nepřátele spadli a zemřeli.

Hra se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde se připojíte ke skupince přeživších a to včetně Daryl, michonne a Eugene a budete čelit nepřátelským zombie. Stavějte mosty tak, abyste zachránili co nejvíce lidí.

Hra nabízí pohyblivé objekty, explozivní barely, pasti.

Hra dorazí ještě tento rok.

Další zajímavé příspěvky
Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021
Huawei Mate 40

Nový telefon Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021. Telefon možná dorazí již s vlastním systémem HarmonyOS.

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně
Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně představeny. Jedná se o vlajkové telefony společnosti Huawei, které mají v sobě Přečíst si více

Telltale Games oznámilo Batman sezónu dvě, The Walking Dead finální sezónu a The Wolf Among Us 2
The Walking Dead

Batman dostane druhou sezónu a tentokrát to vypadá, že riddler (nepřítel Batmana) bude ve středu dění. V záblescích vidíme i další Přečíst si více

Nový díl The Walking Dead: A New Frontier
The Walking Dead: A New Frontier android hra zdarma

Asi měsíc po vydání Epizody 3 se na Android mobilní telefony dostane další díl skvělé herní série The Walking Dead. Přečíst si více