Vypnout reklamy

Tři nejlepší VPN aplikace

Android VPN aplikace

Všude slyšíme, jak nás Google sleduje. Lze se tomu vyhnout a to skrz VPN. Díky ní se připojíte k internetu jako někdo jiný a těžko vás někdo vysleduje. Využívá se to i v případě, kdy jsou určité aplikace blokované na specifické území.

Dobrou zprávou je také to, že VPN není vůbec drahé, takže si ho může dovolit opravdu kdokoliv. Stačí totiž pouze zapnout VPN a určit si stát, přes který se bude převádět váš provoz na internetu. Vy tak jste skrytí před vším, co by vás mohlo sledovat.

NordVPN

Jedná se o největšího hráče v tomto segmentu. Nabízí intuitivní aplikaci, kterou si stáhnete za méně jak 5 minut. NordVPN nabízí dvojitou VPN bez jakéhokoliv logu, takže nikdo o vás nic neví. Je to něco, jako byste vůbec neexistovali.

ExpressVPN

Stahujte aplikaci

Jedná se o VPN aplikaci, která disponuje servery na 160 místech světa a tím pádem je k dispozici přes 30 000 IP adres. Podporuje jakýkoliv anonymní online procházeni. Můžete obchodovat s bitcoiny, stahovat přes P2P. Vše rychle a spolehlivě se zákaznickou podporou 24/7.

TunnelBear

Stahujte aplikaci

Jedná se o kanadskou VPN službu, která má v nabídce pouze 20 serverů. Nejedná se o levnou službu, ale zase vše funguje rychle a spolehlivě.