Trocha spekulace pro Google I/O 2018

Google I/O konference započne 8 – 10. května roku 2018. Podle všeho zde bude představen nový Android systém a to s označením „P“.  Avšak Googlu se ještě pořádně nepodařilo dostat na mobilní telefony předešlý systém. Zahrajte si hru od Google v mapách Určitě si nezapomeňte zahrát takovou malou hru, kterou si Google přichystal ve svých mapách […]

Google novinky, technologické novinky roku 2018

Google I/O konference započne 8 – 10. května roku 2018. Podle všeho zde bude představen nový Android systém a to s označením „P“.  Avšak Googlu se ještě pořádně nepodařilo dostat na mobilní telefony předešlý systém.

Zahrajte si hru od Google v mapách

Určitě si nezapomeňte zahrát takovou malou hru, kterou si Google přichystal ve svých mapách Google Street View. Google vám dovoluje se procházet v kampusu Google I / O s prvky StreetView. Hledejte tipy pro další kapitolu v historií Android. V doprovodu docela tajemné hudby musíte procházet několika místnosti a vyřešte hádanky. Někdy je potřeba pořádně zapojit mozkové závity.

Pro překonání všech překážek budete postaveni přímo na jeviště Amfiteátru Google kde bude rozšířená realita. Ta vás bude informovat o tom, že se konference bude konat 8 – 10. května.

Dort? Android P?

Pineapple

Pineapple

Pro normálního člověka se jedná o normální dort, ale my, kteří slýcháme, jak Google pojmenovává svůj systém Android po sladkostech, tak si klademe otázku, jak se bude jmenovat další systém?

Google to udělal docela chytře, aby se o tom začalo ve větší míře mluvit a to už 5 měsíců před začátkem Google I / O. Bude nový Android 9.0 Pineapple Cake nebo pouze Android 9.0 Pineapple?

Historie se opakuje

Podle historie se stejně jméno nového systému Android odhalí někdy později v létě. Většinou se tak děje v Srpnu. Do té doby věříme, že se na povrch dostanou screenshoty a také informace o funkcích, kterými bude nový systém disponovat.