Truecallerova AI získává novou funkci osobního hlasu od Microsoftu.

Aplikace Truecaller nedávno aktualizovala své umělé inteligence s novou funkcí Osobního hlasu od Microsoft Azure AI Speech. Tato aktualizace přináší uživatelům možnost komunikovat s asistentem pomocí vlastního hlasu, což zvyšuje pohodlí…

Truecallerova AI získává novou funkci osobního hlasu od Microsoftu.

Aplikace Truecaller nedávno aktualizovala své umělé inteligence s novou funkcí Osobního hlasu od Microsoft Azure AI Speech. Tato aktualizace přináší uživatelům možnost komunikovat s asistentem pomocí vlastního hlasu, což zvyšuje pohodlí a efektivitu používání aplikace.

Nová funkce Personal Voice využívá pokročilé technologie umělé inteligence od společnosti Microsoft, která umožňuje rozpoznání a porozumění hlasu uživatele. To znamená, že uživatelé mohou jednoduše mluvit do svého telefonu a aplikace Truecaller je schopna porozumět jejich pokynům a provést požadovanou akci.

Díky této inovaci se zvyšuje uživatelská zkušenost s aplikací Truecaller a snižuje se potřeba manuálního zadávání informací. Uživatelé mohou například jednoduše zavolat nebo poslat zprávu svým kontaktům pouhým vyslovením jejich jména nebo napsat textovou zprávu na základě hlasového vstupu.

Společnost Truecaller je známá svými inovacemi v oblasti ochrany soukromí a komunikace a nová funkce Personal Voice je dalším krokem k poskytnutí uživatelům nejpohodlnější a nejefektivnější způsob komunikace pomocí jejich hlasu.

**FAQ:**

1. Jak mohu povolit funkci Osobního hlasu v aplikaci Truecaller?
– Funkci Osobního hlasu můžete povolit v nastavení aplikace Truecaller pod sekce Nastavení asistenta.

2. Jaké jsou hlavní výhody nové funkce Personal Voice?
– Hlavní výhodou nové funkce Personal Voice je možnost komunikovat s asistentem pomocí vlastního hlasu, což zvyšuje pohodlí a efektivitu používání aplikace.

3. Které technologie jsou využity pro implementaci funkce Personal Voice?
– Funkce Personal Voice využívá technologie umělé inteligence od společnosti Microsoft Azure AI Speech pro rozpoznání a porozumění hlasu uživatele.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/truecaller-ai-assistant-microsoft-personal-voice_id158624