Tržby Huawei se zvýšily o 40%.

Huawei oznámil, že v první polovině 2016 navýšil své tržby o celých 40%. Jedná se tak o 10% zlepšení oproti minulému roku. Huawei se soustředí na to, aby do konce roku 2016 dosáhl tržeb za 75 miliardy dolarů. Huawei má své cash flow v pozitivní rovnováze, což je pro firmu skvělý a hlavně disponuje stabilním […]

Huawei P9 vs iPhone 6S

Huawei oznámil, že v první polovině 2016 navýšil své tržby o celých 40%. Jedná se tak o 10% zlepšení oproti minulému roku. Huawei se soustředí na to, aby do konce roku 2016 dosáhl tržeb za 75 miliardy dolarů.

Huawei má své cash flow v pozitivní rovnováze, což je pro firmu skvělý a hlavně disponuje stabilním růstem. Tento rok vydali Huawei P9 a P9 Lite. Spoustě lidem se líbí mobilní telefon Huawei P8. Je výkonný, hezký a také za nízkou cenu, což se líbí spoustě uživatelům.

Čínská společnost Huawei dělá vrásky ne jedné firmě. Třeba taková firma HTC má problémy a propouští lidi, protože nedokáže konkurovat ani cenově s firmou Huawei, Apple se v Číně také neuchytil, tak jak bylo předpokládáno. Samsung se stále drží, ale vypadá to, že společnosti Huawei a Xiaomi mají hodně dobře našlápnuto.

zdroj: phonearena.com