Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Firma TSMC, která vyrábí čipy i pro Apple iPhone nebo jiné společnosti, je napadena virem

TSMC je společnost, která se v této době stará o výrobu čipu Apple A11 Bionic, který nalezneme v telefonech Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Tato společnost taktéž pracuje na Apple A12, který bude pohánět nové telefony. Nicméně společnost TSMC je offline. Důvodem je, že jejich PC jsou napadeny virem. Nicméně pro Apple […]

5.8.2018

Firma TSMC, která vyrábí čipy i pro Apple iPhone nebo jiné společnosti, je napadena virem

TSMC je společnost, která se v této době stará o výrobu čipu Apple A11 Bionic, který nalezneme v telefonech Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Tato společnost taktéž pracuje na Apple A12, který bude pohánět nové telefony. Nicméně společnost TSMC je offline. Důvodem je, že jejich PC jsou napadeny virem.

Nicméně pro Apple to není dobrá zpráva, protože právě Apple potřebuje čipy A12, aby mohli nové telefony prodávat. Jen několik týdnů zbývá do uvedení nového iPhone. Nicméně společnost musela zamezit tomuto viru, aby se šířil, takže se dostali do takového offline módu. Stupeň poškození každé továrny budou zveřejněny v Pondělí.

Je to vlastně poprvé, co společnost TSMC je napadena počitačovým videm. Jaký dopad to bude mít na nové Apple iPhone je docela nejasné. Pokud se podaří obnovit výrobu, tak je jasné, že pojedou na plné obrátky. V minulosti Apple používal čipy vyrobené od Samsungu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.