Samsung představuje Turbo Speed Technology pro chytré telefony. Optimalizace RAM

Pro následující mobilní telefon Samsung Galaxy J2 Pro Samsung publikoval video, kde vysvětluje, jak funguje jeho nová technologie, kterou nazývá Turbo Speed Technology. Jedná se o optimalizaci RAM a zlepšení tak výkonu samotného mobilního telefonu. Optimalizuje startovací časy jednotlivých aplikací, zrychluje multitasking a zefektivňuje tak využití RAM. Tato technologie
Samsung Turbo Speed Technology, Optimalizace RAM

Pro následující mobilní telefon Samsung Galaxy J2 Pro Samsung publikoval video, kde vysvětluje, jak funguje jeho nová technologie, kterou nazývá Turbo Speed Technology.

Jedná se o optimalizaci RAM a zlepšení tak výkonu samotného mobilního telefonu. Optimalizuje startovací časy jednotlivých aplikací, zrychluje multitasking a zefektivňuje tak využití RAM.

Tato technologie dokáže čistit RAM na úrovni operačního systému (služby, aplikace), tak i na úrovni samotného jádra operačního systému, což normálně nejde.

https://www.youtube.com/watch?v=Rh_333mq9Ro

Samsung Galaxy J2 Pro přichází se 2 GB RAM a Samsung slibuje až o 40% rychlejší telefon, než je tomu u telefonu s dvojnásobnou RAM.