Vypnout reklamy

Ty nejlepší Android launchery

Microsoft Launcher

Android je sám o sobě hezky zpracovaný, ale nabízí také možnosti úprav. Tím jsou různé launchery, se kterým proměníte své prostředí v něco nové a zároveň můžete přidat i nové funkce. Díky ope-source systému mají vývojáři spoustu možností.

Jednoduše si tak lze upravit vzhled softwaru svého mobilního telefonu a to za použití aplikací třetích stran. Lze jednotlivé části aktualizovat za pomocí nových tapet na mobil, ikonek a dalších, avšak nejlepší je nainstalovat rovnou nový launcher.

Nova Launcher

Stáhněte si z Google Obchodu

Asi nejvíce rozšířeným launcherem je Nova Launcher. Již několik let drzí svou první pozici a nezměnilo se to. Nova Launcher je stále silný a disponuje stále novějšími funkcemi, které můžete využít i na telefonech, které nedisponují velkým výkonem. Co je tedy prodejním prvkem tohoto launcheru? Je to hlavně její jednoduchost, možnost změn a vynikající uživatelská přívětivost.

Lawnchair Launcher

Stáhněte si Launcher z Google Obchodu:

Jedná se o nejnovější launcher, který se objevil v Google Obchodě. Nabízí spoustu možných vylepšení. Blíží se klasickému Pixel Launcheru, který je na telefonech Google Pixel a Pixel XL. Máte možnost měnit ikonky, ovládat vzhled domácí obrazovky a to tak, že třeba si sami zvolíte velikosti ikonek, kolik řádků a sloupců daná obrazovka bude mít.

Microsoft Launcher

Stáhněte si z Google Play:

Zajímavý je právě Microsoft Launcher, který nabízí i synchronizaci se systémem Windows na PC. Lze hodně upravovat, takže uživateli dává velkou svobodu volby. K dispozici je možnost změnit vzhled domácí obrazovky.

Za prodejem nového Microsoft Laucheru je integrace Cortany a dalších funkcí. Pokud se přihlásíte pod stejným účtem, jako na svém PC, tak máte možnost si upravit i dotazy na Cortanu.